11 лютого 2022 року
Літературне читання
Тема: Закріплення навичок читання з буквою ,,же,,
Мета: закріплення звукового значення букви «же»,
позначенням його буквою «же», вчити читати склади, слова з нею. Збагачувати
словниковий запас учнів. Розвивати зв’язне мовлення, вміння слухати; пам’ять,
увагу, спостережливість. Виховувати інтерес до самостійного читання.
Хід урок
1.Перегляньте відео за посиланням:
2.Читаємо разом
3.Опрацювати матеріал
підручника ст.106-107
Українська мова
Тема: Закріплення навичок письма великої та малої букви
букви Вв
Мета: закріплення в учнів вміння писати велику букву В (ве),
буквосполучення та склади з нею; закріплювати вміння учнів писати малу букву в
і поєднувати її у словах з іншими буквами, списувати з друкованого шрифту,
складати розповідь за малюнками; повторити вживання великої букви; розвивати зв’язне мовлення, фонематичний слух, спостережливість,
дрібну моторику; виховувати охайність, старанність, любов та бережливе
ставлення до природи
Хід урок
1.Перегляньте відео за посиланням:
2. Виконайте написання букв Вв
Математика
Тема: Склад числа 7. Порівняння чисел
Мета: закріпити в учнів уявлення склад числа 7, про сутність арифметичної дії порівняння, розвивати
логічне мислення учнів шляхом формування розумових дій.
Хід урок
1.Перегляньте відео за посиланням:
2.Опрацювати матеріал підручника
ст.78-79
3. Виконайте завдання:
Я досліджую світ
Тема: Чому земноводні мають таку назву?
Мета: поглибити знання учнів про земноводних, ознайомитися із
особливостями будови їхнього тіла; формувати науковий світогляд; розвивати
спостережливість, уміння логічно мислити, робити висновки, пам’ять; виховувати
зацікавленість предметом, бережливе ставлення до природи, самостійність,
дисциплінованість, любов до тварин.
Хід уроку
1.Перегляньте відео за посиланням:
https://youtu.be/xpVB6sSoZ0Q
Мистецтво
Тема: Портрет у мистецтві. Створення портрету близької людини або друга/подруги
Мета: ознайомити учнів із поняттям «Портрет», основними пропорціями та особливостями побудови портрета; навчити розміщувати портрет на аркуші паперу; розвивати навички передачі образу героя мультфільму, окомір, образне мислення, зорову й емоційну пам’ять; виховувати естетичне сприйняття навколишнього світу, акуратність під час роботи з гуашшю, пензликом; активізувати творчу ініціативу учнів.
Хід уроку
1.Перегляньте відео за
посиланням:
2.Створіть портрет
близької людини або друга/ подруги с.78-80
Немає коментарів:
Дописати коментар