вівторок, 8 лютого 2022 р.

 

8 лютого 2022 року

Літературне читання

Тема: Закріплення навичок читання з великою та малою буквою В

Мета: закріплення звукового значення букви «ве», позначенням його буквою «ве», вчити читати склади, слова з нею. Збагачувати словниковий запас учнів. Розвивати зв’язне мовлення, вміння слухати; пам’ять, увагу, спостережливість. Виховувати інтерес до самостійного читання.

Хід уроку

1.Перегляньте відео за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=fejdSy0znHc

2.Опрацювати матеріал підручника ст. 70-71

Математика

Тема: Додавання і віднімання в межах 6

Мета: закріпити в учнів уявлення про сутність арифметичних дій додавання і віднімання, розвивати логічне мислення учнів шляхом формування прийомів розумових дій.

Хід уроку

1.Перегляньте відео за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=2mW2MiBnoDo



2. Письмово виконайте додавання та віднімання в межах 6




Я досліджую світ

Тема: Як риби пристосувались до життя у водоймах?

Мета: освітня: формувати уявлення про поняття «риби», вдосконалювати вміння описувати риб; дослідити їхні істотні ознаки; виховна: сприяти розвитку допитливості, виховувати пізнавальний інтерес та дбайливе ставлення до тварин; розвиваюча: розвивати спостережливість, мовлення, мислення, пам'ять, а також вміння аналізувати та узагальнювати, розвивати пізнавальний інтерес учня, уміння порівнювати, знаходити подібне і відмінне.

Хід уроку

1.Перегляньте відео за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=nP8P8KEXgkI

 

Фізична культура

Тема: Вправи з великим мячем

Завдання уроку:

Навчальні: Повторити правила БЖД вправ опанування навичками володіння м'ячем. Продовжити формування навичок в техніці виконання вправ з великим м'ячем: тримання м'яча; підкидання, ловіння м'яча;передавання м'яча; ведення м'яча.

Оздоровчі: сприяти розвитку рухливих якостей: координації рухів; швидкісно-силових.

Виховні: сприяти формуванню у дітей позитивної мотивації до занять фізичною культурою. Хід уроку

1.Перегляньте відео за посиланням:

https://youtu.be/tsCUoIwbsNM

Спробуйте повторити вправи

 

Немає коментарів:

Дописати коментар