4 лютого 2022 року
Літературне читання
Тема: Читання з вивченими буквами
Мета: закріплювати вивчені букви; формувати вміння читати слова, речення з вивченими буквами; розвивати образне мислення, зв’язне мовлення; виховувати естетичні смаки
Хід уроку
1.Читаємо разом
Перегляньте відео за посиланнями та повторіть вивчені букви
Буква Дд. Тренажер для розчитування:
https://www.youtube.com/watch?v=a-nZNkm8p1s
Буква Вв. Тренажер для розчитування:
https://www.youtube.com/watch?v=sbvie9WQZ3M
Буква Ґґ. Тренажер для розчитування:
https://www.youtube.com/watch?v=IiPGZgY1OQs
Буква Гг. Тренажер для розчитування:
https://www.youtube.com/watch?v=9M7qzGUpjk8
Буква Іі. Тренажер для розчитування:
https://www.youtube.com/watch?v=7ua2rvpqebE
2.Опрацювати матеріал підручника:
- Ст.40-41 букви Іі
- Ст.70-71 ВВ
- Ст.76-77 букви Дд
- Ст.112-113 букви Гг
- Ст.120-121 Ґґ
Українська мова
Тема: Письмо малої букви в. Складання і запис речення за схемою
Мета: вчити дітей писати літери «в» та склади з цією буквою; формувати вміння сполучати її з іншими буквами у складах; розвивати мовлення, виховувати увагу та кмітливість, підтримувати інтерес до уроків каліграфії
Хід уроку
1.Перегляньте відео за посиланням:
https://www.youtube.com/watch?v=7B2B965FfA8
2.Робота в зошиті - с.42 (частина 1)Виконайте каліграфічний напис літери в, слів та буквосполучень з нею
Математика
Тема: Пряма. Відрізок
Мета: ознайомити учнів з відрізком, точкою та прямою; вчити порівнювати відрізки завдовжки на око; формувати розуміння судження: точка належить прямій; пряма проходить через точку. Розвивати математичну пам’ять, увагу, мислення. Виховувати організованість, самостійність, наполегливість.Хід уроку
1.Перегляньте відео за посиланням:
https://www.youtube.com/watch?v=mdxEiKlEU7g
2.Самостійно накресліть в зошиті відрізки довжиною 2 см, 4 см та 5 см
3.Виміряйте довжини заданих відрізків
Я досліджую світ
Тема: У чому неповторність різноманітного світу тварин
Мета: розширити і уточнити уявлення дітей про різноманітність тваринного світу, ознайомити учнів з істотними ознаками диких тварин; учити визначати хижих, травоїдних і усеїдних тварини; ознайомити учнів з головними ознаками груп тварин, середовище їхнього існування. Формувати поняття «Звірі, птахи, комахи, риби», розвивати спостережливість, увагу; виховувати дбайливе ставлення до тварин.
Хід уроку
1.Перегляньте відео за посиланням:
https://www.youtube.com/watch?v=KeojDvmh18U
Мистецтво
Тема: Дитячі колисанки. Створення сюжетної композиції (с.74-75)
Мета: продовжувати ознайомлювати учнів із пропорціями людської фігури; надавати початкові відомості про правила малювання людської фігури, що рухається; закріплювати знання про основи композиції; розвивати комбінаторні здібності, образне, логічне, просторове мислення; продовжувати формувати в дітей уміння аналізувати, узагальнювати; розвивати кмітливість; навчати міркувати, стимулювати розвиток допитливості; виховувати в учнів акуратність, увагу.
Хід уроку
1.Перегляньте презентацію за посиланням:
2.Створіть сюжетну композицію за власною уявою с.74-75
Немає коментарів:
Дописати коментар